JCI VAASA

Hallitus 2022

Vaasan Nuorkauppakamarin hallitus edustaa yhdistystä ja hoitaa sen asioita. Hallitus kehittää yhdistyksen toimintaa sekä päättää yhdistyksen toimintalinjoista. Vaasan nuorkauppakamarin vuoden 2022 hallituksessa on 8 jäsentä, kullakin oma vastuualueensa tai lohkonsa. Hallitus kokoontuu kuukausittain, ja ohjaa toimintaa Suomen nuorkauppakamareiden suuntaviivojen mukaisesti. Hallitus valitaan vuosittain lokakuussa pidettävässä vaalikokouksessa.

Puheenjohtaja / PRESIDENT

Anssi Juvela

Puh: 050 569 4336
Email: anssi.juvela@jci.fi

Varapuheenjohtaja / DEPUTY PRESIDENT

Hanna Niemi-Korpi

Puh: 050 591 0959
Email: hanna.niemi-korpi@jci.fi

Edellisen vuoden puheenjohtaja / IMMEDIATE PAST PRESIDENT

Tuulikki Pöllänen

Puh: 050 553 8218
Email: tuulikki.pollanen@jci.fi

Sihteeri / SECRETARY

Heidi Patronen

Puh: 044 022 0282
Email: heidi.patronen@jci.fi

Rahastonhoitaja / TREASURER

Sami Korpela

Puh: 050 406 8667
Email: sami.korpela@jci.fi

 

Kansainvälisyysvastaava / INTERNATIONAL

Annalotta Järvinen

Puh: 040 055 2901
Email: annalotta.jarvinen@jci.fi

Yksilön kasvu ja kehittyminen / INDIVIDUAL

Petra Hakoniemi

Puh: 045 122 4066
Email: petra.hakoniemi@jci.fi

Tiedottaja / LOCAL INFORMATION OFFICER

Soja Toppinen

Puh: 044 056 0142
Email: soja.toppinen@jci.fi

Yhteiskuntasuhdevastaava / COMMUNITY (virkailija)

Dariush Rahim

Puh: 044 975 3543
Email: dariush.rahim@jci.fi

Tapahtumavastaava / LOCAL ORGANIZATION MEMBERS (virkailija)

Mikael Anttila

Puh: 050 301 9080
Email: mikael.anttila@jci.fi

IT-vastaava (virkailija)

Leif Setälä

Puh: 050 576 0803
Email: leif.setala@jci.fi